کاغذ دیواری ساده آلبوم سیگما

کاغذ دیواری ساده آلبوم سیگما (SIGMA)

آلبوم کاغذ دیواری سیگما از جنس نان وون یا الیاف طبیعی شامل کاغذ دیواری های ساده و طرح پتینه که اکثرا شاین دار و براق هستند.
معمولاً کاغذ دیواری ساده روشن به عنوان یک نوع محبوب از کاغذ دیواری در تزئینات خانه استفاده می شود و همواره پر طرفدار و پر فروش هستند به همین دلیل این آلبوم یکی از پر فروش ترین آلبوم های مجموعه ورتکس می باشد.کاغذ دیواری های ساده در بازار به عنوان کاغذ دیواری های مکمل شناخته می شوند و از این کاغذ ها به عنوان مکمل برای طرح های گلدار و هندسی و همچنین دیوار هایی در منزل که کوچکتر هستند یا پنجره و درب در آن دیوار ها قرار دارد استفاده می شود.
طرح های پتینه کاغذ دیواری آلبوم سیگما بسیار جذاب و زیبا هستند و طبیعی بودن این طرح ها باعث شده که جلوه زیبایی داشته باشند در عین حال براق بودن و شاین دار بودن طرح های این آلبوم دیوار های شما را لوکس و شیک میکند.
کاغذ دیواری رنگ روشن در دکوراسیون داخلی منزل  معمولاً احساس گرما و آرامش را در فضا ایجاد می کنند و به خانه شما ظاهری دلپذیر می بخشند همچنین کاغذ دیواری ساده روشن به راحتی با سایر عناصر تزئین داخلی مانند مبلمان، پرده ها و فرش ها قابل ترکیب است و هماهنگی بین این عناصر را بهبود می بخشد ودر تمامی فضا های منزل میتوان از آن استفاده کرد.
آلبوم کاغذ دیواری سیگما مناسب برای سبک های مدرن،کلاسیک و نئو کلاسیک است همچنین جنس و کیفیتی عالی دارد و قابل شستشو می باشد.

کاربری
مسکونی، اداری، تجاری

ابعاد
عرض 53 سانتیمتر در طول 10 متر (هر رول 5 متر مربع)

نوع جنس کاغذ دیواری
نان وون

کشور سازنده
چین

قابلیت شستشو
بله

مقاوم در برابر تابش نور آفتاب
بله

قیمت
هر رول 580.000 تومان

فهرست