کاغذ دیواری آلبوم لوچه

آلبوم کاغذ دیواری لوچه (Luce)

کاغذ دیواری آلبوم لوچه(لوسی) محصول کشور ایتالیا در سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک از برند معروف کریستین ماسی (Cristiana Masi) با جنس و کیفیت فوق العاده مناسب برای فضای مسکونی و اداری و فضاهای تجاری میباشد.
هر رول از کاغذ دیواری این آلبوم مانند آلبوم آرتماید عرض 1 متر در طول 10 متر دارد و به علت عرض زیاد رول تعداد کمتری درز در حین نصب برای کاغذ دیواری به وجود می آید که این امر باعث زیبایی و طول عمر بالاتر طرح کاغذ دیواری لوچه می شود.
طرح های کاغذ دیواری لوچه، جذاب نئو کلاسیک با رنگبندی متنوع این امکان را فراهم آورده که کاغذ های این آلبوم را بتوان در فضا هایی با سبک های مدرن،کلاسیک و نئو کلاسیک استفاده کرد.
از طرح کاغذ دیواری های پیچک و گلدار این آلبوم  که بسیار خاص و جذاب هست ،می توان برای اتاق خواب استفاده کرد. در کل افرادی که کاغذ دیواری خاص و طرح های جدید می پسندند طرفدار این آلبوم هستند.
جنس کاغذ دیواری لوسی ضخیم با گرماژ بالا بوده و لایه ونیل روی سطح کاغذ دیواری باعث می شود تا دوام و مقاومت بالایی در برابر ضربه و خراشیدگی و همچنین قابلیت شست و شوی بالایی در مقابل لکه و کثیفی داشته باشد. همچنین  وجود لایه پشت نان وون باعث میشود کاغذ دیواری به بهترین شکل روی دیوار بچسبد و این قابلیت را دارد که هر موقع بخواهید کاغذ دیواری را با رعایت اصول خاص از دیوار به صورت کامل و سالم جدا کنید و روی دیوار دیگری بچسبانید.

کاربری
مسکونی، اداری، فانتزی

ابعاد
عرض 1 متر در طول 10 متر (هر رول 10 متر مربع)

نوع جنس کاغذ دیواری
نان وُون با روکش ونیل

کشور سازنده
ایتالیا

قابلیت شستشو
بله

مقاوم در برابر تابش نور آفتاب
بله

قیمت
هر رول 3.800.000 تومان

فهرست